Some Of The Recent News

Řešení náhrad

Vážení rodiče,

Klub Puleček Vám dovoluje čerpat náhrady v probíhajícím – či následujícím kurzu bez omezení. V případě zájmu Vám vhodnou náhradu po domluvě vyhledáme či doporučíme.

Definice náhrady :

    1. Možnost omluvit neúčast na lekci a následně si ji nahradit je bonusem provozovatele zákazníkovi – nikoliv jeho povinností. A protože děti jsou veliká zdravotní proměnná – snažíme se o maximální vstřícnost při řešení náhrad jako takových.

    2. Lekci lze omluvit 24 hodin předem v náhradovém systému, čímž Vám vznikne tzv. náhrada. Takto zadanou omluvu mohou využít ostatní rodiče k případnému uplatnění náhrady – neboť vidí v lekci volné místo.

    3. Pokud dítko onemocní před plaveckou lekcí – je nutné provést omluvu náhradovým systémem, sms, nebo mailem. Omluvu Vám v takovém případě uznáme a zaneseme do náhradového systému.

    4. Nebude-li lekce nijak omluvena – náhradu nelze zpětně uplatnit.

 

Jak lze náhradu vybrat a co lze s náhradou udělat :

    1. Náhrady si lze po omluvě samostatně vyhledat a nahradit v náhradovém systému.

    2. Náhradu Vám můžeme vyhledat na recepci – nemusíte řešit přes počítač.

    3. Náhrady lze neomezeně čerpat v probíhajícím, uhrazeném kurzu.

    4. Pokud klient nastupuje do následujícího plaveckého kurzu v rámci školního roku z pololetí do pololetí, lze mu převést nevychozené náhrady do nového poletí.

    5. Pokud klient do nového kurzu nenastupuje, případné náhrady z ukončeného kurzu zanikají. O případné vyjímce je nutné jednat na recepci plaveckého klubu.

    6. Náhrady můžete převádět prostřednictvím recepce na sourozence. V odůvodněných případech i na sourozence, který není klientem plaveckého klubu Puleček.

    7. V případě většího počtu náhrad Vám nabízíme možnost jejich umoření pronájmem bazénu. Po dohodě na recepci si můžete v domluveném termínu přivést přátele či známé a budete mít bazén k dispozici za určitý počet náhrad.

 

Jak nelze náhrady řešit :

    1. Náhrady nelze proplácet.

    2. O náhrady nelze snižovat počet placených lekcí v následujícím pololetí.

 

Snažíme se držet ceny plavného v nejnižší možné hranici a nejvyšší možné kvalitě. Děkujeme za pochopení.

Váš Puleček