.

Oslavy

Oslavy narozenin

Chcete svým dětem dopřát výjimečnou oslavu narozenin? Překvapte je! Uspořádejte jim aktivní párty v našem bazénu či tělocvičně. Program připravíme na míru právě pro Vaše dítě a jeho kamarády. Pokud nemáte vlastní představu o programu, nabízíme dvě základní varianty, které je možné přizpůsobit jak menším dětem s rodiči, tak větším dětem či teenagerům. Samozřejmě si můžete přát obě varianty zkombinovat a oslavu zakončit třeba parádní diskotékou v tělocvičně. 

   Termíny oslav narozenin jsou sobotní, víkendové. Jedná se o tříhodinový program, z něhož 1 hodinu trvá aktivita s vedením instruktora v bazénu či v tělocvičně. Poté následují gratulace, dort a volný program dětí. Dopolední termín je od 10.00 do 13.00 hod. Odpolední od 14.00 do 17.00 hod. Neděle není pro oslavy určena.

Základní cena 5000,-Kč zahrnuje :

  1. Tříhodinový nájem prostoru s vybraným 1 hodinovým programem instruktora.
  2. Výzdobu a úklid prostoru.
  3. 1 x dětské šampaňské.
  4. Citronová a pitná voda neperlivá v libovolném množství.
  5. Zapůjčení nádobí (sklenice, talíře, tácy, misky, příbory).

Občerstvení, dort a alkoholické nápoje si objednatel oslavy zajišťuje sám.

  Při objednání termínu oslavy se hradí nevratná záloha 1000,-Kč. Pokud se oslava z jakýchkoliv příčin na straně objednatele neuskuteční, záloha propadá. V případě překážek na straně provozovatele se záloha vrací zpět.

   Pokud se Vám u nás líbí a chcete si oslavu prodloužit nad rámec tří hodin je to možné – nebrání-li to dalšímu programu. Cena každé další započaté hodiny je  600,-Kč.

     Budete-li mít zájem, lze službu dále rozšířit o Piňatu.

Dětem připravíme soutěže a hry v bazénu. Mohou si vyzkoušet v rámci ceny šnorchlování – či za příplatek 800,-Kč ponor s dýchacím přístrojem. Jakmile je to omrzí, mohou relaxovat ve vířivce či dovádět v bazénu. Kapacita bazénu do 10 – 12 dětí. (Podle věku).

Tlačítko online přihláška